Colofon Stedendriehoek

Uitgeverij Stedendriehoek BV

Postadres: Postbus 638, 7300 AP Apeldoorn

Bezoekadres: Asselsestraat 140, 7311 ET Apeldoorn

Telefoon: 055 - 521 98 78

Fax: 055 - 521 98 56

Kamer van Koophandel Zutphen nummer: 08032801

BTW: NL 008004.76.281.B01

E-mail voor redactie: redactie@stedendriehoek.nl

E-mail voor advertenties: verkoop@stedendriehoek.nl

Website: www.stedendriehoek.nl

FTP: Op aanvraag

De Stedendriehoek verschijnt wekelijks huis-aan-huis in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en omgeving.

Sluitingstijd gewone advertenties: Maandagmorgen 12.00 uur

Rubrieksadvertenties: Vrijdag 17.00 uur

Redactie: Vrijdag 17.00 uur.

Aquisitie:
Jacqueline Boekema - 06 50612100 - jacqueline@stedendriehoek.nl
John Ruisch - 06 25075585 - john@stedendriehoek.nl
Sacha van Beers - 06 50128303 - sacha@stedendriehoek.nl
John Herbrink - 06 50495524 - j.herbrink@stedendriehoek.nl

Redactie:
Marc Looijen - 06 25075584 - redactie@stedendriehoek.nl
Evelien Dommerholt - 06 37307097 - evelien@stedendriehoek.nl

Administratie:
Suzanne Boekema - van Buijsen - suzanne@stedendriehoek.nl

Opmaak:
Andre Mos
Jolanda Schaake
Jack Willemsen

Opgave rubrieksadvertenties:
Via de opgavepagina of op kantoor aan de Asselsestraat 140 te Apeldoorn

Directie:
J.P.S. Boekema, J. Boekema, F. Boekema

Ondernemend nieuws




Cleantech Regio Nieuws

Laatste nieuws

Meest gelezen


Cartoon van de week



Buienradar